پیکرتراشی

افراد همواره به دنبال راه هایی برای کاهش سایز و رسیدن به اندام ایده آل هستند ، پیکرتراشی برای افرادی که می خواهند به سرعت چربی های اضافی بدن را از بین ببرند روش مناسبی است.

پیکرتراشی چیست  ؟

برای افرادی که انواع روش های لاغری را امتحان کرده اند و نتیجه دلخواه شان را نگرفته اند یا افرادی که از طریق روش های لاغری و ورزش نتوانسته اند چربی های اضافی را از بین ببرند پيکرتراشي بهترین گزینه برای لاغری و رسیدن به اندامی ایده آل است.

پیکرتراشی از طریق روش هایی چون لیپولیز ، لیپوماتیک ، اولترازد ، اولتراسونیک  و غیره ، چربی های موضعی و اضافی بدن را که باعث کاهش اعتماد به نفس فرد شده اند ، از بین می برد و باعث بازگشت اعتماد به نفس و ظاهری ایده آل تر برای بیمار می شود.

پیکرتراشی

با توجه به روش و مقدار چربی که باید از بین برود و تخلیه شود ، جراح معین می کند که نیاز است بیمار بیهوش شود یا با بی حسی موضعی نیزمی توان پيکرتراشي را انجام داد.

پيکرتراشي با لیپوماتیک ، پيکرتراشي با لیپولیز و غیره هر کدام ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد خود را دارند .

بنابراین بهتر است برای تخلیه چربی ناحیه مورد نظر حتماً با یک جراح خوب مشورت کنید زیرا با توجه به دانش و مهارتی که دارد با توجه به شرایط جسمی شما بهترین روش را پیشنهاد می دهد.

بعد از تخلیه چربی با هر روشی ، کمی کبودی و ورم در ناحیه مورد نظر مشاهده خواهید کرد که روندی کاملاً طبیعی است و در طی چند روز از بین خواهد رفت.

هزینه پیکرتراشی

قیمت پیکرتراشی شکم با پیکرتراشی پا یا دیگر نواحی مختلف بدن متفاوت است ونسبت به ناحیه مورد نظر قیمت تعیین می شود.

بنابراین بهتر است بیمار تحت معاینه قرار گیرد و پس از تعیین روش و ناحیه مورد نظر هزینه دقیق به او گفته شود.

انتخاب یک جراح خوب و ماهر که به هنر پیکرتراشی تسلط کامل دارد در نتیجه نهایی تاثیر بسزایی دارد ، به همین علت اولویت اول باید انتخاب یک جراح خوب باشد.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر وحید معتمدی به گالری تصاویر در سایت ایشان و صفحه اینستاگرام دکتر معتمدی مراجعه فرمایید.

دکتر وحید معتمدی

متخصص جراحی عمومی

لیپولیزر ، ابدومینوپلاستی ، پيکرتراشي

 

درباره drmotamediadmin

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یک × چهار =