لاغری با لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک : رسیدن به اندام ایده آل و جذاب از خواسته های هر فردی است ولی گاهی افرادی که چربی اضافی دارند از ورزش و زمان طولانی که برای لاغری باید صرف کنند شکایت دارند و خواستار روشی راحت برای از بین برن چربی ها در مدت زمان کوتاهی هستند، لاغری با لیپوماتیک برای این دسته از افراد بسیار مفید می باشد.

ليپوماتیک با توجه به لیپولیز و لیپوساکشن روش جدید تر و پیشرفته تری است، در این روش تخلیه چربی بسیار بی خطر بوده و عوارضی  ندارد.

به کمک لیپوماتيک می توان چربی های اضافی که در جایه مشخص تجمع یافته را حذف نمود.

معمولا در طی یک جلسه تمام چربی ها خارج می شود ولی اگر حجم چربی ها زیاد باشد نیاز به جلسات متعددی می باشد تا چربی اضافی کامل از بین رود.

لاغری با لیپوماتیک

در واقع ليپوماتيک چربی ها را نمی سوزاند و کلمه برداشتن چربی برای لیپوماتیک بهتر است.

لیپوماتيک به طور دقیق و بدون رساندن کوچکترین آسیبی به پوست ، چربی های اضافی را از بدن خارج می کند، به طور خلاصه اول با ایجاد لرزش در ناحیه مورد نظر چربی را می شکند، و از طریق ساکشن خارج خواهد شد.

دلیل محبوبیت ليپوماتیک در این است که پس از تخلیه ، چربی کاملا سالم و زنده است و می توان چربی های خارج شده را به دیگر اجزای بدن به منظور حجیم سازی استقاده نمود.

مزایای استفاده از لیپوماتیک

  • دوره بهبود و نقاهت کوتاهی دارد.
  • مدت زمان تخلیه چربی کوتاه است و فرد زمان کمی در اتاق عمل است.
  • با توجه به اینکه تخلیه چربی در اتاق عمل انجام می شود ولی نیازی به برش و بخیه نیست و بیمار بعد از تخلیه چربی بستری نمی شود.
  • کبودی کمی دارد.
  • باعث سوختگی پوست و آسیب های دیگر به پوست نمی شود.

دکتر وحید معتمدی

متخصص جراحی عمومی

لیپولیزر ، ابدومینوپلاستی ، پیکرتراشی

درباره drmotamediadmin

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بیست − یازده =